Pravidlá

Milí klienti, je mi veľkým potešením, privítať Vás v salóne BorkaMasáž. Nesmierne ma teší, že ste si vybrali práve môj salón.

TU SÚ PRAVIDLÁ, KU KTORÝM SA ZAVÄZUJEM A GARANTUJEM (VOČI VÁM, AKO KLIENTOVI):
Pokiaľ by ste čakali dlhšie ako 15 min, garantujem vám zľavu na masáž 10% z ceny. Zaväzujem sa k poskytovaniu vysoko profesionálnych masáži. Kabína bude vždy dokonale pripravená na vašu masáž a vždy riadne uprataná. Vždy vás budem informovať o novinkách, akciách, o akejkoľvek zmene, ktorá sa v salóne bude realizovať. Pokiaľ by som z dôvodu ochorenia alebo iného dôvodu nemohla dodržať dohodnutý termín vašej návštevy, vždy vás budem včas informovať a ponúknem vám samozrejme náhradný termín.

NA OPLÁTKU AJ JA VEĽMI OCENÍM A OČAKÁVAM NASLEDUJÚCE PRAVIDLÁ OD VÁS:
Prosím o dochvíľnosť. Pokiaľ neprídete včas (akceptujem 15 min), musíte pochopiť, že i ja mám záväzky voči ostatným klientom. Bude vám masáž žiaľ skrátená, avšak za plnú sumu dohodnutej masáže. Taktiež upozorňujem na včasné zrušenie vašej rezervácie. Prosím o zrušenie 24 hodín vopred. V prípade, že ste ochoreli a máte vírusové ochorenie (herpes, nádcha a pod.) salón nenavštevujte a dohodnite si náhradný termín.STORNOVANIE TERMÍNU MASÁŽE:V prípade, že nemôžete dodržať objednaný termín, prosím vás o zrušenie vašej objednávky písomnou formou (email, sms) najmenej 24 hodín vopred. Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 30 €. Náhradný termín masáže bude vzájomne dohodnutý v najbližšom voľnom termíne po uhradení storno poplatku osobne alebo prevodom na účet. Klienti, ktorí nedodržia uvedené podmienky, budú vyradení z databázy objednávok.

DARČEKOVÉ POUKAZY:
Platnosť vašich darčekových poukazov je nutné dodržať, ich platnosť nepredlžujem. Ak vlastníte darčekový poukaz a nebudete sa môcť dostaviť na dohodnutý termín, je treba vašu rezerváciu zrušiť tak isto 24 hodín vopred. Pri neskorom zrušení termínu je storno poplatok 30 €. Darčekový poukaz je nutné priniesť so sebou na dohodnutý termín. Hodnota darčekového poukazu ani jeho časť nemôže byť vyplatená v hotovosti a nie je možné ho ani vrátiť. Darčekový poukaz je možné využiť iba na služby, nie je možné ho použiť na nákup tovaru. 

KLIENTI - OBJEDNÁVANIE na masáž je striktne len na odporúčanie mne známej osoby. Keď sa na masáž objednáte cez rezervačný systém bez ohľadu na poznámku vyššie, budem Vám masáž zrušená. Ďakujem za pochopenie.