referencie

Veronika

Partner / Kinnarps

Masáže u Borky sú u mňa absolútne najobľubenejšie! Ako skoliotik u nej oceňujem profesionálnu masáž chrbta a krížov, rovnako ako celotelovú masáž po športovej aktivite. Na masáže chodím pravidelne po cvičení v posilňovni pre celkové uvoľnenie svalstva. V čase môjho tehotenstva sme zvolili jemnejší štýl masáže, prispôsobený budúcim mamičkám, a k Borke som chodila na masáž až do posledného mesiaca tehotenstva. Ocenili to najmä namáhané kríže a nohy. Babätko si užívalo masáže rovnako ako ja a už od narodenia ma rovnako rada masáže :) Už teraz sa teším na ďalšie novinky. Masažkž u Borky určite odporúčam každému, či už pre uvoľnenie tela, relax alebo nastavajúcim mamičkám.


Miška

Asistent predaja / Billa 

Pre môj životný štýl a každodenné pracovné nasadenie sú masáže a celkový relax veľmi dôležité. Zbožňujem chodiť na masáže k slečne Barbore. Je profesionál v tejto oblasti. Nielenže je výborná masérka, ale keďže je aj vyštudohvaná doktorka, presne pozná na tele každú jednú zmenu, s ktorou si vie výborne poradiť a uvoľniť. A o liftingovej masáži vakuovými bankami ani nehovorím. Ak to raz skúsite, zamilujete si to a Vaša tvár sa rozžiari. Odporúčam aj mužom :) Teším sa na ďalšiu skvelú masáž!

Tereza

Dôchodkyňa

Masáže u slečny Barbory sú pre mňa veľmi užitočné po zdravotnej stránke, keďže moja chrbtica nie je úplne zdravá a vyžaduje si to individuálny prístup a predovšetkým segmentovú masáž. Stretávali sme sa už počas praxe v nemocnici a ruky slečny Barbory sú skutočne uzdravujúce. Teraz ma chodí masírovať domov, to pre mňa znamená komfort, pridanú hodnotu, a predovšetkým lepšie zdravie. Vyskúšajte a budete spokojní.